Mam na imię Kasia, cieszę się, że tu jesteś :)
Mam 35 lat, psa Barbarę i wielką miłość do sztuki.
Ukończyłam Akademię Fotografii w Warszawie, liczne kursy fotograficzne oraz przeczytałam kilogramy książek o sztuce i fotografii.
Moja fotografia została doceniona między innymi w największym międzynarodowym konkursie Fine Art: Fine At Photography Award, gdzie zostałam nominowana w kategorii portret. Uważam to za wielkie wyróżnienie i kredyt zaufania, który dostałam od życia. Staram się go spłacać z nadwyżką :)
Specjalizuję się w portretach wzorowanych na dawnych dziełach malarskich. Wraz ze stylistką i wizażystką tworzymy obrazy całkowicie szyte na miarę Twoich potrzeb.
Przed spotkaniem konsultujemy szczegółowo sesję, omawiamy dokładnie efekt, który chcemy uzyskać, wybieramy kadry. Analizujemy Cię kolorystycznie, precyzyjnie dobieramy kolorystykę zdjęcia do Twojego typu urody, wybieramy pasującą stylizację i precyzyjnie przygotowujemy odpowiedni strój. Dobór stroju i akcesoriów także leży po naszej stronie. Istnieje możliwość wspólnych zakupów, aby znaleźć odpowiedni ubiór. W trakcie sesji zajmujemy się fryzurą i makijażem.
Dbamy, aby każda sesja czy będzie to bajkowa sesja malarska, czy zdjęcia biznesowe na Twoją stronę internetową, była przygotowana z wielką dokładnością.
Dlatego zanim przyjdziesz do studia, spotykamy się na kawie, poznając siebie i swoje historie. Dopiero kiedy wiem, kto stoi przed moim obiektywem, mogę wydobyć z Ciebie kim naprawdę jesteś. Bo fotografia to prawda, którą pokazać jest najtrudniej.
Chcę fotografować kobiety eleganckie, szykowne, dystyngowane i dumne. Moją inspiracją są zdjęcia Annie Leibovitz, stylistyka Vanity Fair, malarstwo różnych epok.
Takie fotografie są ponadczasowe, opierają się trendom, są piękne dzisiaj i będą piękne za kolejne 10, 20 lat.
Serdecznie zapraszam!
Współpracuję ze stylistką i wizażystką Marzeną Lampasiak.

Współpracuję ze stylistką Marzeną Lampasiak

Wyślij
Dziękuję! Odpowiem w jak najkrótszym czasie!
Back to Top