Katarzyna Wołyniak, 1984 r.  urodzona w Szczecinie, poznańska fotografka – portrecistka, specjalizująca się w fotografiach stylizowanych na dawne dzieła malarskie.
Tworząc obrazy wzoruje się na malarstwie z przekroju różnych epok, ze szczególnym uwielbieniem renesansu i technik chiaroscuro i sfumato. Z malarstwa czerpie wiedzę na temat gry światła i cienia oraz kompozycji.
Fotografie przygotowuje na długo przed wejściem do studia, kompletując elementy historycznych stylizacji, opracowując kolorystykę i finalną atmosferę zdjęcia.
Proces powstawania obrazu kończy się na etapie postprodukcji oraz wyboru odpowiedniego podłoża do druku. W projektach niekomercyjnych wzoruje się na postaciach historycznych i sposobie ich przedstawiania charakterystycznych dla różnych epok.
Jej fotografia została doceniona między innymi w największym międzynarodowym konkursie Fine Art: Fine At Photography Award, gdzie została nominowana w kategorii Portret.
Tworzy także fotografie kobiece i rodzinne. Zobacz portfolio tutaj
Zajmuje się także fotografią biznesową dla firm i osób prywatnych. Zobacz portfolio biznesowe tutaj
Współpracuje z firmami tworząc fotografię eventową i reportażową. Sprawdź portfolio tutaj
Zaufali mi
Ashoka
Ashoka
Opinie o mojej pracy
Pełen profesjonalizm w fotografii biznesowej. Jestem zadowolona, bo po pierwsze- świetne przygotowanie do sesji, po drugie - sama sesja, atmosfera na niej oraz po trzecie - efekt końcowy, to wszystko powoduje, że mogę z pełnym przekonaniem polecać Kasię dalej. 
-Joanna Skorupska - właścicielka biura nieruchomości Doctor House
"Kasia to cudowna kobieta i w każdym calu profesjonalistka!!! Bardzo kreatywna i otwarta na wyzwania! Nie lubię się fotografować, tym bardziej w określonych pozach, ale patrząc na zdjęcia wykonane przez Kasię jestem wstanie uwierzyć, że piękna ze mnie kobieta :) - potrafi wydobyć z modela najciekawsze cechy:) w pełni polecam!!!!!!
-Monika-
Kasię polecam bez zastanowienia. Potrafi słuchać i odczarować piękno, które ma kobieta w sobie. Pełen profesjonalizm z wielką subtelnością i uważnością. Po spotkaniu z Kasią chce się więcej i więcej 😀❤️ 
-Katarzyna-
"Nie mam może wielkich doświadczeń w korzystaniu z usług profesjonalnego fotografa, ale nie wyobrażam sobie abym gdzieś został lepiej... obsłużony(?).
Dzięki profesjonalizmowi Pani Kasi czułem się jak Claudia Schiffer. (nie znam męskich modeli 😜)
I chociaż moim celem były dwa/trzy zdjęcia potrzebne mi na stronę internetową to po dwóch godzinach mogłem wybierać z kilkudziesięciu fenomenalnych fotografii, a sama sesja stała się niezapomnianą przygodą. Polecam gorąco każdemu. "
-Maciej Zygmunt - właściciel Agencji Dektywistycznej
Współpracuję ze stylistką i wizażystką Marzeną Lampasiak.

Współpracuję ze stylistką Marzeną Lampasiak

Wyślij
Dziękuję! Odpowiem w jak najkrótszym czasie!
Back to Top