Nazywam się Katarzyna Wołyniak i jestem fotografką.
Urodziłam się w Szczecinie, ale od ponad 15 lat moje serce jest wierne Poznaniowi. Specjalizuję się w dwóch dziedzinach fotografii.
FOTOGRAFIA BRANDINGOWA
Jestem profesjonalną fotografką brandingową. Pomagam kreatywnym przedsiębiorcom w budowaniu profesjonalnego wizerunku ich firm. Pracuję głównie z przedsiębiorczymi kobietami.
Dzięki dostarczaniu spójnych zdjęć przedsiębiorcy mogą być bardziej widoczni i czuć pewniej swoją obecność w Internecie, wyróżniać się jako ekspert w swojej dziedzinie i dokładnie przedstawiać to, co robią, komu pomagają i jak pomagają. Oszczędzam moim klientom czas i stres oraz pomagam im rozwijać biznes.
Odwiedź mnie na profilach biznesowych:
FOTOGRAFIA MALARSKA
Tworząc obrazy wzoruję się na malarstwie z przekroju różnych epok, ze szczególnym uwielbieniem renesansu i technik sfumato i chiaroscuro. Z malarstwa czerpię wiedzę na temat gry światła i cienia oraz kompozycji.
Moje fotografie zostały docenione między innymi w największym międzynarodowym konkursie Fine Art: Fine Art Photography Award 2018 i 2019.
Odwiedź mnie na profilach malarskich:
ZOBACZ JAK WYGLĄDA PRACA W STUDIO
Opinie o mojej pracy
Pełen profesjonalizm w fotografii biznesowej. Jestem zadowolona, bo po pierwsze- świetne przygotowanie do sesji, po drugie - sama sesja, atmosfera na niej oraz po trzecie - efekt końcowy, to wszystko powoduje, że mogę z pełnym przekonaniem polecać Kasię dalej. 
-Joanna Skorupska - właścicielka biura nieruchomości Doctor House
"Kasia to cudowna kobieta i w każdym calu profesjonalistka!!! Bardzo kreatywna i otwarta na wyzwania! Nie lubię się fotografować, tym bardziej w określonych pozach, ale patrząc na zdjęcia wykonane przez Kasię jestem wstanie uwierzyć, że piękna ze mnie kobieta :) - potrafi wydobyć z modela najciekawsze cechy:) w pełni polecam!!!!!!
-Monika-
Kasię polecam bez zastanowienia. Potrafi słuchać i odczarować piękno, które ma kobieta w sobie. Pełen profesjonalizm z wielką subtelnością i uważnością. Po spotkaniu z Kasią chce się więcej i więcej 😀❤️ 
-Katarzyna-
"Nie mam może wielkich doświadczeń w korzystaniu z usług profesjonalnego fotografa, ale nie wyobrażam sobie abym gdzieś został lepiej... obsłużony(?).
Dzięki profesjonalizmowi Pani Kasi czułem się jak Claudia Schiffer. (nie znam męskich modeli 😜)
I chociaż moim celem były dwa/trzy zdjęcia potrzebne mi na stronę internetową to po dwóch godzinach mogłem wybierać z kilkudziesięciu fenomenalnych fotografii, a sama sesja stała się niezapomnianą przygodą. Polecam gorąco każdemu. "
-Maciej Zygmunt - właściciel Agencji Dektywistycznej
Zaufali mi
Ashoka
Ashoka
Wyślij
Dziękuję! Odpowiem w jak najkrótszym czasie!
Back to Top